Kariyer – EFOR Etkileşim Merkezi Yönetim Sistemleri

Kariyer

Kariyer Politikası

Efor EMYS; dinamik, esnek ve yenilikçi gelişim modelinin doğal sonucu olarak istikrarlı ve kalıcı bir büyüme kaydeden, sektörün standartlarını belirleme ve yükseltme iddiasını taşıyan bir kuruluştur.

Efor EMYS’nin sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesi ve deneyimi, kendine güvenen, gelişime önem veren çalışanlarının katkısıyla sayısız başarı getirdi. Şimdi bu başarıya ortak olacak yeni yüzleri aramızda görmeyi arzuluyoruz.

Efor EMYS; mutlu müşterilerin, mutlu çalışanlarla mümkün olduğu gerçeğinden yola çıkarak çalışanlarına en iyi koşulları sağlar. Efor EMYS’nin kusursuz hizmet anlayışını ve sürekli gelişimi teşvik eden kurum kültürünü özümseyen çalışanlar, en yüksek standartta hizmet kalitesi ve misafir memnuniyetinin güvencesidir.

İşe Alım Süreci

Gücünü çalışanlarından alan şirketimizin işe alım sürecinde en önemli hedefi, nitelikli insan gücünü kuruma kazandırmaktır. Bu doğrultuda amacımız, adil bir değerlendirme yöntemiyle ilgili pozisyonların gerektirdiği niteliklere uygun adayları istihdam etmektir. Açık pozisyonlarımızın gerektirdiği nitelikler doğrultusunda yapılan başvurular değerlendirmeye alınmaktadır. İnsan Kaynakları Bölümü tarafından yapılan görüşme ve değerlendirmeler sonucunda pozisyonun gerekliliğine göre adaylara psikoteknik test ve yabancı dil testi (yabancı dil bilgisi gereken pozisyonlar için) uygulanmaktadır. Uygun adaylar, ikinci görüşmelerini Birim Yöneticisi ile gerçekleştirmektedir. Referans araştırmalarının ardından tüm süreçleri olumlu sonuçlanan adaylara iş teklifi yapılmaktadır.